Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Tychy HetmańskaTychyTychy, gm. M. Tychy, pow. m. Tychy31Bieruń Plac Autobusowy
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
459 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
557 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
656
742
842
950 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
1049
1142
1255 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
13
1431
1527
1622
17
1803
1939
2059 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
21
2229 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
23
0
1
2
3
soboty
457 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
5
646
7
824
9
1015
11
12
1300 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
1435
15
1602
17
1803
19
20
21 04 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3
niedziele, święta
457 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
5
6
745
8
9
1051
11
12
1300 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
14
15
1602
17
1825
19
20
2104 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3